Data rozpoczęcia 17 Lutego 2018

EXPO KRAKÓW

Do godziny ZERO pozostało:

Street Workout Arena

Street Workout Showcase

Jedyna taka impreza w Polsce! III edycja naszego autorskiego projektu, który cieszy się uznaniem polskiej sceny Street Workout. Cykl pokazów Freestyle Street Workout w wykonaniu najlepszych atletów z całej Polski. W poprzednich edycjach wzięło udział blisko 40 zawodników, prezentując m.in. układy przygotowane pod takt muzyki. Niesamowite show w najlepszym wydaniu!

Bloki szkoleniowe

Street Workout i Kalistenika, to już nie tylko zabawa w plenerze. Wokół tematyki treningu z ciężarem własnego ciała środowisko Street Workout Poland wypracowało już własne autorytety, które wskazują drogę początkującym. Podczas ESP na naszej strefie wychodzimy naprzeciw tym, którzy poszukuj wiedzy i porad. W ramach 4 bloków tematycznych przeprowadzimy aktywne warsztaty dla uczestników targów. Poruszymy m.in. Kwestie prawidłowych technik, wykorzystania sprzętu treningowego, a także zapobiegania kontuzji i urazów w Street Workout

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy strefa Street Workout otworzy się na uczestników targów! Specjalnie dla Was przygotowujemy BLOKI SZKOLENIOWE!
Podczas dwóch dni Targów Europe Sport Power będziecie mieli szansę wziąć udział w aż 4 różnych szkoleniach z zakresu Kalisteniki i Street Workout!
WSTĘP NA SZKOLENIA BEZPŁATNY - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Wystarczy zakup biletu na targi ESP.

Tematy:

 FORMULARZ
umożliwiający rejestrację na bloki szkoleniowe


 

Street Workout