01-02 lutego 2020, Wrocław

PL | EN

Strefa mentalna

(24.02.2019, Zajęcią odbędą się w Sali B, wstęp z biletem Standard lub VIP)

 

Zajęcia poprowadzą trenerzy z fitness klubów Zdrofit!

 

    

 

 

Trenerzy

Magdalena Węckowicz - Zdrofit

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalność Żywienie. Nauczyciel, instruktor i trener. Na poważnie związana z fitnessem od 2002 roku. Od 2012 również szkoleniowiec i prezenter w Międzynarodowej Akademii Fitness. Specjalistka od zajęć mentalnych i funkcjonalnych. Na jej zajęciach nie doświadczysz nudy. Magdalena ma nowatorskie, innowacyjne pomysły. Jej profesjonalizm gwarantuje jakość a poprzez to bezpieczeństwo. Zapewnia dobrą zabawę, bo fitness to jej pasja. Jest zawsze uśmiechnięta ale i wymagająca.

Monika Kubrak - Zdrofit

Doświadczona instruktor jogi, fitness, bosu, freestyler, aqua aerobic oraz innych zajęć ruchowych. W zawodzie instruktora od 8 lat. Kilka razy w roku uczęszcza na szkolenia do najlepszych nauczycieli jogi. Zdobyła zawód instruktora w specjalizacji Hatha Joga zaświadczony dyplomem, wydanym przez Ministerstwo Sportu RP. Jest przekonana, że Joga to przede wszystkim zdrowy duch w zdrowym ciele, a zdrowe ciało to przede wszystkim zdrowy kręgosłup. Na jej zajęciach będziesz się uczyć się jak prawidłowo go wydłużać, jak nie narażać stawów na przeciążenie i jak oddychać, by się zrelaksować. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem na swoim blogu: www.fitnessizycie.pl

Monika Stryjewska - Zdrofit

Osoba otwarta, optymistyczna, ceniącą sobie pracę z ludźmi. Specjalizuje się w zajęciach "zdrowy kręgosłup", na których nauczy Cię prawidłowego wykonywania ćwiczeń pozwalających na uniknięcie bóli pleców i ograniczeń ruchowych. Zadba o każdy szczegół wykonywanych ruchów, aby te były maksymalnie efektywne. Możesz być pewny, że dzięki temu szybko zauważysz korzyści, które niosą jej ćwiczenia zarówno dla Twojego samopoczucia, jak i sylwetki! Jest nie tylko certyfikowanym instruktorem zajęć grupowych fitness, ale także inżynierem w biurze projektowym - z dużym zaangażowaniem kształci się i rozwija w obu tych kierunkach. Po godzinach pracy szerzy zamiłowanie do zdrowego stylu życia i prowadzi stronę www.kociegrzbiety.pl poświęconą ćwiczeniom “zdrowy kręgosłup”.

Natalia Świenc - Zdrofit

V-ce Mistrzyni Świata w Fitness, finalistka Mistrzostw Europy oraz dwukrotna Mistrzyni Polski w Fitness. Promotorka zdrowego stylu życia, Trener Personalny, pasjonatka Cross Trainingu, Instruktorka Fitness i Kettlebell z ponad 10 letnim doświadczeniem popartym kilkudziesięcioma certyfikatami i wciąż na etapie rozwoju i pogłębiania wiedzy. Jej pasję, profesjonalizm i wszechstronność widać w bardzo indywidualnym podejściu do każdej osoby. Podczas prowadzonych zajęć zwraca szczególną uwagę na technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe z zakresu treningu funkcjonalnego, kształtowania sylwetki, mobilności, rozciągania oraz podstaw sztuk walki. www.nataliaswienc.pl

Agnieszka Zabrocka - Zdrofit

Osoba pełna energii, nowatorskich pomysłów, zajęcia prowadzi w sposób profesjonalny, niezapomniany, zarażając uczestników swoją pasją. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć typu: dance, pilates, stretching, step, ćwiczeń wzmacniających, treningu funkcjonalego. Na co dzień jest instruktorem fitness oraz pracownikiem naukowo-dydaktycznym AWFiS. Posiada tytuł dr. nauk o kulturze fizycznej, uprawnienia fitness, pilates, stretching, trening funkcjonalny, dance, 4streatz, tanecznych form fitness, ćwiczeń wzmacniających, ovoball, power pump, viniasa power joga. Ponadto jest instruktorką i pasjonatką tańca współczesnego, nowoczesnego, towarzyskiego i ludowego, trenerem II klasy w gimnastyce sportowej. Na swoich zajęciach gwarantuje dobry trening, dobrą zabawę i indywidualne podejście do klienta.

Karolina Gełdon - Zdrofit

Instruktor fitness i rekreacji ruchowej, tańca, personalny trener zdrowia, wykładowca i szkoleniowiec, fizjoterapeuta. Praca jest jej pasją, którą jako trener realizuje od 16 lat. Podczas prowadzonych przez Karolinę zajęć, obok rozwoju zdolności motorycznych, równie istotna jest świadomość poczucia ciała. Bliskie jest jej pojęcie zdrowia w nurcie holistycznym, w aspekcie psychosomatycznym. Jako zwolenniczka „zdrowego podejścia do zdrowego stylu życia”. Prywatnie Karolina stara się chłonąć życie wszystkimi zmysłami - w utrzymaniu harmonii ciała i umysłu obok aktywności fizycznej pomaga muzyka, sztuka, podróże obfitujące w doznania wizualne i smakowe oraz taniec.